Překrásný vánoční dárek si pro svoji maminku připravili synové s tátou. Dali totiž dohromady ty nejlepší fotografie z dětství a rozhodli se, že si všechny tyto zachycené okamžiky zdokumentují ještě jednou, tedy po více jak dvaceti letech a sestaví z nich nádherný kalendář pro rok 2015.

Dokážete si snad představit něco hřejivějšího, než dát dohromady takové krásné vzpomínky? Mně osobně se nejvíc líbí hned první fotografie, na které je zachycena i jejich babička, které je v současné době 95 let a určitě se ze svých vnuků těší den co den!

three-brothers-and-their-dad-make-a-calendar-of-recreated-photos-for-mom-8 three-brothers-and-their-dad-make-a-calendar-of-recreated-photos-for-mom-13 three-brothers-and-their-dad-make-a-calendar-of-recreated-photos-for-mom-1 three-brothers-and-their-dad-make-a-calendar-of-recreated-photos-for-mom-10 three-brothers-and-their-dad-make-a-calendar-of-recreated-photos-for-mom-12 three-brothers-and-their-dad-make-a-calendar-of-recreated-photos-for-mom-9 three-brothers-and-their-dad-make-a-calendar-of-recreated-photos-for-mom-5 three-brothers-and-their-dad-make-a-calendar-of-recreated-photos-for-mom-7 three-brothers-and-their-dad-make-a-calendar-of-recreated-photos-for-mom-3 three-brothers-and-their-dad-make-a-calendar-of-recreated-photos-for-mom-6 three-brothers-and-their-dad-make-a-calendar-of-recreated-photos-for-mom-4three-brothers-and-their-dad-make-a-calendar-of-recreated-photos-for-mom-2

Zdroj