Na jaké sociální síti najdete nejvíce umění? Instagram je už dlouho místem, kde se scházejí začínající talenti i zkušení a kvalitní umělci. Není pochyb o tom, že zde můžete nalézt fotografy, jejichž jméno bude znát brzy celý svět. Každý si zde může přijít na svoje. My se vám pokusíme ukázat 5 Instagramových účtů, které by vám rozhodně neměly uniknout!pepedsgn

Umělec Giuseppe Pepe má velmi osobitý styl. Na jeho fotce totiž nikdy nenajdete lidskou hlavu. Ne každému se musí líbit, ale podle nás se jedná o nápadité snímky se skvělým kreativním zpracováním, které sleduje už více než 90 tisíc uživatelů.

image

@pepedsgn

jesseme93

Nadšený cestovatel, fotograf a video-tvůrce v jednom. To je Jesse Fey. Kluk, který bydlí na Floridě a přidává spoustu inspirativních fotografií. Na tomhle sníku se můžete podívat, co všechno chce Jesse stihnout předtím, než zemře. Jeho účet sleduje okolo 10ti tisíc uživatelů, tak se přidej i ty!

image (5)

@jesseme93

thiagomlcorrea

U cestovatelů ještě chvíli zůstaneme. Thiago Correa je totiž odhodlaný ukázat vám celý svět. Moře, pyramidy nebo polární záře. To vše najdete v jeho výběru snímků. Nechybí odvaha ani originální nápady, a proto není divu, že tento profil momentálně sleduje 431 tisíc uživatelů.

image (2)

@thiagomlcorrea

jean_jullien

Skvělý francouzský umělec Jean Jullien ilustroval už několik vlastních knih a na svém profilu vám nevšedním způsobem ukáže hlavní problémy dnešní generace. Jak je to se závislostí na telefonu a sociálním myšlením? To vše se už dozvědělo více než půl miliónu sledovatelů.

image (4)

@jean_jullien

leroybelletphoto

V našem výběru určitě nesmí chybět sportovní fotograf Leroy Bellet. Jeho fotografie se zaměřují především na surfování. Tento 17ti letý mladík z Austrálie vám ukáže obrovské vlny, na které si troufnou jen nejodvážnější surfaři, ale i klidné pobřeží při západu slunce. Leroy si díky tomu získal 17 tisíc followers.

image (1)

@leroybelletphotoJak se vám tito umělci líbí?