Pamatujete si na fotografie Murada Osmanna a Natalie Zakharové známé pod zkratkou #followmeto, které oblétly celý svět? Murad na cestách fotil svou milou, která pracuje jako modelka. Pro jejich fotografie bylo typické, že Natalie byla vidět vždy jen zezadu, na sobě měla nádherné šaty či oblečení typické pro danou oblast a vždy natahovala ruku dozadu ke svému milému, který ji držel.

Tímto způsobem se fotili třeba i v New Yorku na Times Square, Před Coloseem v Římě v Itálii, v Londýně v Anglii a třeba na Miami Beach.Forrest Lu a Agnes CHien z Taiwanu se jimi nechali inspirovat a nafotili fotky na své dovolené na Havaji s podobnou tématikou – ale přeci jen to pojali po svém s nadhledem a humorem. Agnes je také na fotkách vždy pouze zezadu a natahuje ruku k Forrestovi, ale toho tahá za vlasy, za ucho nebo za noc.

follow-me-parody-taiwanese-couple-forrest-lu-agnes-chien-5 follow-me-parody-taiwanese-couple-forrest-lu-agnes-chien-4 follow-me-parody-taiwanese-couple-forrest-lu-agnes-chien-2 follow-me-parody-taiwanese-couple-forrest-lu-agnes-chien-1

Originální fotografie Murada Osmanna z Francie 

Pokud se chystáte v páru na romantickou dovolenou, nezapomeňte se vyfotit a pošlete nám fotky do komentářů. 🙂