Všichni asi víme, že make-up umí dělat zázraky. A i když se v dnešní době mnoho lidí věnuje stylingu a make-upu, ne mnoho z nich odvádí tak excelentní a především uměleckou práci jako Jazmina Daniel. Její mistrovská díla na rtech jsou úchvatná..Jazmina Daniel je australská maskérka a make-up artistka, která je na instagramu obdivována a milována, jelikož do tohoto oboru vnáší mnohem více. Miss Jazmina, jak si sama říká, zdobí své až hypnotické rty neuvěřitelně krásnými kreacemi.

Co je na její práci tak zvláštní? Neukazuje nám jenom aktuální trendy jak si skvěle namalovat rty, ale dokáže na ně dokonale ztvárnit i miniaturní karikatury či zajímavé filmové scény. Je těžké uvěřit, že takové krásné umělecké dílo může být pouze na rtech..

Jazmina využívá kombinaci rtěnky, očních stínů, třpytek a dalších produktů pro vytvoření dané scény. Často to doplňuje i dokonale nalakovanými nehty v podobném stylu. A i když to celé vypadá snadně, sama přiznává, že „lip art“ může být velmi tvrdá dřina. Někdy nad tvorbou dokonalých rtů stráví i několik hodin.

Tato mladá umělkyně žije v Sydney. Najdete ji i na youtube, kde předvádí tutoriály jak se zajímavě líčit a jak si po jejím stylu vyzdobit i rty.