Není žádným tajemstvím, že když navštívíte fast food, obvykle nedostanete přesně to, co jste viděli v reklamě. Váš burger není tak nadýchaný, veliký a upravený jako v televizi. Proč tomu tak je? Některé společnosti totiž využívají potravinového stylisty, aby jim jídlo naaranžoval tak, aby vypadalo dokonale. A v tomto případě opravdu nejde o poctivé způsoby.

Přestože je video očividně staré několik let, úprava v něm probíhající je stále aktuální a opravdu alarmující. V dnešní době se navíc ještě po takovém aranžování používá i úprava v grafickém editoru.

1. Prvním krokem k „dokonalému burgeru“ je osmažit maso na každé straně pouze dvacet vteřin – tím dosáhnou toho, že se maso nescvrkne. Uvnitř je ale stále syrové.
2. Poté obtisknou žhavou grilovací jehlu na maso tak, aby vypadalo, jako kdybyste si ho právě ugrilovali na zahradě.
3. Jakmile jsou hotovi s masem, vyberou vhodnou housku, která má na pohled dobrý tvar. Poté na ni nalepí semínka pro dokonalý vzhled.
4. Aby se houska „nezmačkala“, na spodní část položí kus lepenky. Až poté maso.
5. V mase se vykrojí malý trojúhelníček, aby jej mohli „roztáhnout“ do stran a maso tak působilo velkým dojmem. Reklama se bude točit tak, aby díra v mase nebyla vidět.
6. Na maso se nanese vrstva potravinové barvy, aby vypadalo dobře v televizi.
7. Salát, rajčata a okurky se k burgeru připevní jehlami.
8. Nakonec po stranách dají trochu hořčice a kečupu.
9. Hranolky – které také nejsou zcela hotové, se napíchnou na špejle a naaranžují se jako květiny. Poté se schovají do sáčku, ve kterém si obvykle koupíte hranolky třeba v McDonaldu. Díky tomu hranolky vypadají pěkně a plně.