Světoznámá módní značka má novou kampaň. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby její tváří nebyl muž. Ano, Maybelline si vybrala pro propagaci své nové řasenky Mannyho Gutierreze.Výběr to nebyl jen tak náhodný, jedná se o opravdového make-upového guru. Gutierrez, známý také jako „beauty boy“, má na Instagramu více než 3 miliony sledujících a jeho YouTube kanál čítá více než 91 milionů zhlédnutí u některých videí.

Je zřejmé, že tento druh reklamy si najde jak své obdivovatele, tak i odpůrce. Navíc nelze dopředu odhadnout, kdo bude cílovou skupinou kampaně, nicméně zájem vzbudí stoprocentně, a o to přeci jde.

makeup-brand-guy-face-maybelline-manny-gutierrez-10 makeup-brand-guy-face-maybelline-manny-gutierrez-9 makeup-brand-guy-face-maybelline-manny-gutierrez-8 makeup-brand-guy-face-maybelline-manny-gutierrez-001 makeup-brand-guy-face-maybelline-manny-gutierrez-6 makeup-brand-guy-face-maybelline-manny-gutierrez-5 makeup-brand-guy-face-maybelline-manny-gutierrez-2 makeup-brand-guy-face-maybelline-manny-gutierrez-1Více informací: Youtube | Instagram