Každá žena občas potřebuje praktickou a dobře míněnou radu ohledně mužů. A zaručený způsob, jak ulovit toho vysněného, nabízí i tento fotonávod z roku 1938. A že to tehdy byla pořádná věda!

Abyste si zachovaly úroveň, upravujte si oděv v soukromí. Buďte připravené, a když váš přítel dorazí, nenechávejte ho čekat. Přivítejte ho úsměvem!

1938-dating-tips-for-single-women-2

Muži nemají rádi dívky, které si půjčují jejich kapesník a zamažou ho od rtěnky. Malujte se v soukromí, ne tam, kde vás vidí.

1938-dating-tips-for-single-women-3

Neseďte v trapných pozicích a nikdy nevypadejte znuděně, i když třeba zrovna jste. Buďte pozorné a pokud musíte žvýkat žvýkačku (nedoporučujeme), dělejte to potichu a se zavřenými ústy.

1938-dating-tips-for-single-women-1

Nedbalé ženy se nikdy gentlemanovi nezalíbí. Při tanci nemluvte. Když muž tancuje, tak chce prostě jen tancovat.

1938-dating-tips-for-single-women-4

Pokud potřebujete podprsenku, oblékněte si ji. A pozor na zmačkané punčochy.

1938-dating-tips-for-single-women-5

Nepoužívejte zpětné zrcátko k opravování make-upu. Muž ho potřebuje k řízení a vadí mu, když se musí otáčet, aby viděl, co se za ním děje.

1938-dating-tips-for-single-women-6

Nebuďte ke svému doprovodu familiární tím, že se s ním budete mazlit na veřejnosti. Vaše projevy náklonosti muže většinou ztrapňují a ponižují.

1938-dating-tips-for-single-women-7

Nebuďte sentimentální a nesnažte se ho manipulací s jeho emocemi přimět k tomu, aby řekl něco, co nechce. Muži nemají rádi slzy, obzvlášť na veřejnosti.

1938-dating-tips-for-single-women-8

Nebuďte familiární k číšníkům, nemluvte s nimi o zábavě, kterou jste si užívali jindy s někým jiným. Muži touží po vaší plné pozornosti a zaslouží si ji.

1938-dating-tips-for-single-women-9

Nemluvte o oblečení a nesnažte se muži popisovat vaše nové šaty. Prosím, lichoťte svému příteli hovorem o věcech, o kterých chce mluvit on.

1938-dating-tips-for-single-women-10

Nepijte příliš! Muž očekává, že si svou důstojnost zachováte po celý večer. Pití může u některých dívek způsobit, že vypadají chytře, většina se ale stává hloupějšími.

1938-dating-tips-for-single-women-11

Neupozorňujte na sebe ostatní muže. Poslední kapka je, když na schůzce omdlíte z přemíry alkoholu. Váš přítel vám pravděpodobně už nikdy nezavolá.

1938-dating-tips-for-single-women-12 creative-bag-advertisements-2-28

Zdroj