Všichni si přejeme žít v krásném místě, které by těšilo nejen pouhým vzhledem či celkovou upraveností, ale také funkcionalitou a okouzlujícím barevným řešením. Nikomu není tajemstvím, že každý občas potřebuje chvilku pro sebe, například v  ponoření do oblíbené hudby. Běžné bydlení ale není pro plnohodnotný hudební zážitek připravené vzhledem ke svým akustickým vlastnostem. Nepříjemné ozvěny a dozvuky, tolik typické pro místnosti s obyčejnými rovnými a hladkými zdmi mohou citelně rušit i zcela běžnou konverzaci.

Pro odstranění tohoto nedostatku se zdá být řešením akustická pěna, která ale rozhodně nepřidá místnosti na kráse, zatímco 3D akustické panely nejen neublíží vašemu interiéru, ale stanou se jeho harmonickou součástí. Zajímavě sestavený vzor může hrát určující roli v designu vybraného prostoru.

Sestavit kombinaci je možné dle svých nejdivočejších představ: vyberete si z 52 barev a 19 vzorů; každý druh má také několik rozdílných tlouštěk. Funkční interiérový doplněk Noise Control znamená perfektní protihlukové opatření a je vhodný k použití v kancelářích, zasedacích místnostech a pro diskrétní prostory nejen v bankách.

Dobrou službu poslouží v jakémkoliv typu bydlení: panely můžete bez zaváhání nainstalovat i do dětských pokojů, jelikož je tento výrobek naprosto bez pachu, zdravotně nezávadný a navíc tvoří měkký a příjemný na dotek povrch, na rozdíl od chladné a tvrdé zdi.

Všechny druhy Noise Control panelů se vyrábí na zakázku dle vašeho přání, „osahat“ si výrobek naživo můžete v showroomu v Táboře a v případě zájmu o vzorník barev, 2D či 3D modely, technické listy nebo v případě jiných otázek zasílejte email na info@noisecontrol.cz.

Vhodnou alternativou je také méně nápadná, ale nikoliv méně funkční akustická omítka, jejíž aplikace je maximálně rychlá a pohodlná. Je možné si vybrat požadovanou barvu a nahradit tak klasické, akusticky nevhodně ovlivňující interiér, stavební materiály.

BOUNCE_1200 CARO_1200 CHAIN_1200 CUBE_1200 CUBIC_1200 FLOW_1200 LINK_1200

Zajímají vás jiná protihluková opatření? Zde najdete mnoho dalších výrobků i služeb, týkajících se stavební i prostorové akustiky.