Někteří lidé mají tendenci přimhouřit oči nad utrpením zvířat, pokud jde o nákup koženého zboží. Ogilvy & Mather Bangkok a PETA Asie se spojily, aby tento postoj změnily. V jedné velmi frekventované ulici v Bangkoku otevřely falešný obchod se zdánlivě obyčejným koženým zboží. Nicméně to v sobě skrývalo děsivé tajemství.


insta1
insta-2


Vnitřek tašek, bot, peněženek a dalších položek obsahoval falešné zvířecí masa nebo krev. V jedné tašce jste dokonce mohli objevit bijící srdce. Jak na to reagovali nic netušící návštěvnici obchodu? To se podívejte ve videu níže.

behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-1 behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-2 behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-6 behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-7 behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-9 behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-11 behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-12 behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-14 behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-15 behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-16