Švýcar John Wilhem je otec tří dcer a také velmi nadaný fotograf. Je zaměstnán jako IT pracovník a ve svém volném čase vytváří úžasné fotografie, jejichž hlavními postavami jsou jeho dcery. Do fotografií zařazuje i jiné objekty, ale nikdy nevynechá alespoň jednoho člena rodiny. Těmi jsou Lou (5 let), Mila (2 roky), Yuna (6 měsíců) a jeho těhotná manželka. V Johnových fotografiích ožívá kreativní a fantastický svět. Z holčiček jsou astronautky, karkulky nebo se setkávají s pravěkými zvířaty.

Sám John říká, že asi moc sledoval televizi a hrál mnoho videoher, když byl dítě. Fantazie a hravost se teď promítá v jeho práci.

kreativní otec

Serveru Bored Panda prozradil, že měl to štěstí a vyrůstal v kreativní rodině. Domnívá se proto, že klíč ke kreativitě je dětství jedince. To, jak moc člověk tuto stránku svého mozku rozvíjí, a pak také geny.
creative-dad-children-photo-manipulations-john-wilhelm-3

John také říká, že pokud máte se svým dítětem hezký vztah, pozná váš potomek, když je pro vás něco důležité. V tom případě s vámi na dané věci spolupracují. Pokud ne, pořád existují sladkosti a bonbony.
creative-dad-children-photo-manipulations-john-wilhelm-4

Některé kompozice mu zaberou až 5 hodin. Některé složitější projekty pak až kolem 20 hodin. Na většinu své práce používá Photoshop.
creative-dad-children-photo-manipulations-john-wilhelm-7

Uvažuje někdy nad tím, že by ze svého koníčka udělal profesi? Prý občas ano. Ale co by to pak bylo za koníčka, kdyby se z toho stala práce?
creative-dad-children-photo-manipulations-john-wilhelm-8creative-dad-children-photo-manipulations-john-wilhelm-9creative-dad-children-photo-manipulations-john-wilhelm-12creative-dad-children-photo-manipulations-john-wilhelm-13creative-dad-children-photo-manipulations-john-wilhelm-14kreativní oteccreative-dad-children-photo-manipulations-john-wilhelm-19
Jak vypadá tvorba podobné fotografie?
creative-dad-children-photo-manipulations-john-wilhelm-22