Jaro je za dveřmi. Těšíme se na něj snad všichni. Spolu s prodlužujícími se dny, které přinášejí i tolik očekávané sluneční paprsky, je ovšem třeba počítat i s jarními dešti a přeháňkami.

Aby vám kapky vody nesmyly úsměv z tváře, je třeba se pořádně připravit. Ideálně vtipně a účelně zároveň. Tyto podmínky splňuje deštník ve tvaru chilli papričky naprosto dokonale. Projděte se jarem s tímto super nápadným doplňkem.

Deštník je navržen tak, že ve složeném stavu vypadá jako věrná kopie pálivé papričky, budete tedy působit jako když v ruce nesete pořádnou dávku kapsaicinu. Po rozložení se podobnost s chilli ztrácí a nastupuje klasická deštníková funkce za pomoci bytelné konstrukce a standardního tvaru. Tento vtipný doplněk se vyrábí ve dvou provedeních – cayenne (červená) a jalapeno (zelená). Oba mají tvrdý plastový obal se zelenými stonky místo rukojeti.

Ať už patříte mezi milovníky pikantních pokrmů, či si jen chcete okořenit procházku v dešti, tento deštník vám bude ideálním společníkem. Jaro je pro kreativní doplňky jako stvořené.

chili-pepper-umbrella-1

chilli Green

chili-pepper-umbrella-2 chili-pepper-umbrella-3