Arthur Boorman se stal vojenským veteránem po nehodě v Perském zálivu před 15 lety. Během bojů se mu stalo zranění, které v ten moment změnilo celý jeho život. Doktoři dělali co se dalo, ale v konečném důsledku mu bohužel sdělili, že už nikdy nebude chodit. Arthur to odmítl přijmout a začal pátrat po něčem co by mu mohlo pomoci. Nakonec narazil na internetu na článek „Diamond Dallas Page„, který se věnoval józe a rozhodl se to vyzkoušet. Arthur na základě toho natočit video, postup svého cvičení. Natočené video vložil do obálky a poslal s děkovným dopisem do Dallasu.

Dallas byl jeho videem tak dojatý, že se rozhodli vytvořit úžasný příběh o člověku, který se dokázal postavit na vlastní nohy, i když mu doktoři jasně dali najevo, že už nikdy nebude moci chodit!

Arthur upadl mnohokrát, ale vždycky se postavil jak jen mohl a pokračoval ve svém úsilí dál. Jeho tělo se měnilo neuvěřitelnou rychlostí. Arthur se stával silnějším a hubenějším. Díky speciálnímu tréninku od DDP dokázal během 10 měsíců neuvěřitelné a pro některé váhavce nemožné.

Jeho příběh je důkazem, že nelze přesně stanovit limity člověka a co všechno by mohl nebo nemohl každý z nás dokázat. Za méně než rok zvládnul Arthur změnit kompletně celý svůj život. Kdyby jen věděl, čeho je schopný, již před 15 lety.

Neztrácejte proto čas přemýšlením nad tím, co byste mohli změnit. Kdykoliv můžete převzít kontrolu nad svým životem a začít okamžitě jednat.

Vřele doufám, že tento příběh vám předá určitou inspiraci a dodá vám odvahu následovat své sny.

Protože… nic není nemožné a všechno je možné!

Zdroj