Teď je ten pravý čas vyhledat staré fotky, na kterých vám bylo 10 – 15 let. Možná jste měli štěstí a vypadali jste skvěle. Ale většina lidí v tomto období nevyhrává zrovna soutěže krásy, ještě o sebe mnohdy nedbají jako v pozdějším věku a trápí je problémy, jako jsou pupínky a akné, případně nosí rovnátka. Také na sobě mívají nevhodné účesy a v kombinaci s prehistorickými brýlemi to nevypadá nejlépe.Ale nezoufejte, vždycky je čas na změnu. Následující lidé se podělili o své fotografie z předešlých let a srovnali je s aktuální fotografií. Proměny jsou někdy až zázračné a někoho by ani nenapadlo, že se jedná stále o jednoho a toho samého člověka. Z neupravených holek vyrostly krásné slečny, za kterými by se pánové jistě na ulici otočili. A z kluků vyrostli opravdoví fešáci, od kterých by se dámy klidně nechaly pozvat na rande.

Pokud se vám tedy vlastní fotografie z dob minulých nelíbí, zkuste se pěkně upravit a udělat si novou fotku. S největší pravděpodobností budete vypadat o mnoho lépe. A už teď vám můžu říct i já, že vám to určitě sluší více. 🙂

before-after-ugly-duckling-beauty-transformation-4

13 a 18 let all_the_bacon

before-after-ugly-duckling-beauty-transformation-07a

17 a 25 let Nubington_Bear

before-after-ugly-duckling-beauty-transformation-09

10 a 18 let carrotsxyum

before-after-ugly-duckling-beauty-transformation-13-586bb2c20414e__700

1. třída a nyní Horsebalm

before-after-ugly-duckling-beauty-transformation-586bb4749e6f4__700

14 a 24 let SexierThanMeiosis

A pozor! Klíčovým prvkem je ÚSMĚV. Koukněte na velmi zajímavý fotografický projekt v článku Jak moc se člověk změní, když se usměje? Skvělý projekt fotografa z Indie #soiaskedthemtosmile.