Na youtube vystupuje pod jménem Photoshop Surgeon. Záměrem její práce je pomocí grafického programu odpovědět divákům na jejich otázky ohledně ideálu krásy a jednoduše se přitom bavit. Znát ji můžeme třeba díky velmi povedenému videu, kdy se z modelky stala pizza, nebo z přeměn starších dam do znovu mladých a krásných slečen. O jejím talentu se přesvědčte sami!

Jak se může přesvědčit, dnešní technologie nám poskytují tolik možností, že během pár kliknutí a značnou dávkou představivosti i talentu se můžeme vrátit zpátky v čase a třeba jako to vidíme výše – ze starší ženy udělat znovu mladou dívku. No nebylo by to zajímavé se pomocí pár kliknutí zeštíhlit, zlepšit si křivky a udělat se „hezčí“?

Další videa v článku

Někdy může být photoshop i užitečnou věcí, třeba pokud máme zničenou starou fotografii o kterou rozhodně nechceme přijít. 

Nebo také pro představu, jak by to vypadalo, kdyby pohádkové postavy ožily… 

Dost často se také spekuluje, která žena je ze všech nejkrásnější a jak by vypadalo dokonalé ženské ztělesnění krásy. Zde máte jednu z možností, co na ni říkáte? 

Photoshop má velkou sílu i moc, dokáže vytvořit obrazy našich představ a je to svým způsobem také umění. Důležité, ale je uvědomění, že všichni jsme se už dokonalými narodili a nepotřebujeme k tomu žádný program.