Fotografka Grace Chon se specializuje na portréty lidí a psů. Jednou z jejích nejdařilejších prací je série „Zoey and Jasper„. Její 10 měsíců starý syn Jasperto pózuje na fotkách s jejich 7 let starou „adoptivní“ fenkou. Grace vybavila oba své objekty stejným oblečením, klobouky, brýlemi a dalšími proprietami.

Osud Zoey přitom nebyl vždy úplně růžový. Narodila se v jednom obchodě na Tchaj-wanu a majitel ji, i s jejími sourozenci, vyhodil do příkopu. Naštěstí byla štěňátka nalezena a zachráněna asociací Animal Rescue Team a Zoey skončila v láskyplné péči rodiny Chonových v USA.

zoey-jasper-rescue-dog-baby-portraits-grace-chon-1 zoey-jasper-rescue-dog-baby-portraits-grace-chon-2 zoey-jasper-rescue-dog-baby-portraits-grace-chon-3 zoey-jasper-rescue-dog-baby-portraits-grace-chon-4 zoey-jasper-rescue-dog-baby-portraits-grace-chon-5 zoey-jasper-rescue-dog-baby-portraits-grace-chon-6 zoey-jasper-rescue-dog-baby-portraits-grace-chon-7 zoey-jasper-rescue-dog-baby-portraits-grace-chon-8 zoey-jasper-rescue-dog-baby-portraits-grace-chon-9

zdroj