Maminka dvou dětí Neely Ker-Fox vytvořila fotografický projekt, jehož cílem je propagovat pozitivnější a podporující pohled na lidské tělo. V tomto případě konkrétně na ženskou figuru po porodu. „Jako lidé máme všichni vnitřní nejistoty a všichni jsme zjizvení, nedokonalí a chybní nějakým způsobem – ať už fyzicky nebo duševně,“ nechala se slyšet fotografka. ,,Ale za nic z toho bychom se neměli stydět!“ Zároveň přiznává, že sama po porodu druhého dítěte byla ohledně své postavy velice nejistá. Své tělo prý téměř nepoznávala a se striemi a povolenou kůží se vyrovnávala jen těžce. Nakonec si uvědomila, že v onom „povoleném těle“ vyrostly dvě děti.

Toto uvědomění vedlo k osvobozujícímu projektu Dokonalé nedokonalosti. Šestnáct maminek souhlasilo, že zapózují pro osvobozující a intimní portréty. Jde o mnohem víc, než jen ukázat celulitidu a povolené bříško; fotografka doufá, že následující fotografie inspirují ženy k tomu, aby se měly rády a svoje nejistoty řešily.
Maminky odhalily svá těla těsně po porodu

KerFoxPhotographyPerfectImperfections1

KerFoxPhotographyPerfectImperfections3

KerFoxPhotographyPerfectImperfections4

KerFoxPhotographyPerfectImperfections5

KerFoxPhotographyPerfectImperfections6

KerFoxPhotographyPerfectImperfections7

KerFoxPhotographyPerfectImperfections8

KerFoxPhotographyPerfectImperfections9

KerFoxPhotographyPerfectImperfections11

KerFoxPhotographyPerfectImperfections12

KerFoxPhotographyPerfectImperfections13

KerFoxPhotographyPerfectImperfections14
V budoucnu by se fotografka chtěla věnovat i dalším projektům na toto téma, protože ženy čelí spoustě problémů ohledně svého těla. „Často od svých klientek slýchám „Moje ruce jsou tlusté… mám dvojitou bradu… moje stehna jsou obrovská… mohla byste udělat mé bříško menší? Mohla byste mě upravit ve Photoshopu?“ A to i když před pěti dny rodily! Přála bych si, aby se tyto ženy viděly tak, jak je vidím já a jejich děti. Určitě je nikdo nesoudí tolik, jako ony samy sebe. Děti si při pohledu na svou maminku neřeknou: „No, potřebovala by uběhnout 5 mil, protože je tlustá“.“