Každý člověk v životě zažije několik obzvláště významných okamžiků – např. vlastní narození, příchod sourozence na svět, první den ve škole, první rande, první milování, svatba a pak následuje zjištění, že očekáváte potomka.To se také stalo 24leté Brianne Dow, která zjistila, že je těhotná. Ale jak to říct manželovi Brandonovi? Zavolala tedy své svatební fotografce Samantě Boos a domluvily spolu veliké překvapení. Následující nápad se na Facebooku zatím líbil 272 000 lidem.

pregnancy-announcement-surprise-photoshoot-brianne-dow-10Fotografka Samanta Boos uvedla na svém facebookovém profilu: „Pořizování těchto fotografií bylo zábavné i dojemné. Muselo se to naplánovat, ale nakonec se to podařilo! Bri chtěla překvapit svého manžela Brandona a oznámit mu, že spolu čekají dítě.

pregnancy-announcement-surprise-photoshoot-brianne-dow-17A tak mu řekla, že vyhrála focení u mě. Šli tedy ke mně, že se nechají společně vyfotografovat. Řekla jsem jim, aby na tabuli každý napsal 3 slova, které toho druhého vystihují. Brandonova reakce byla k nezaplacení, když si přečetl její tabulku. Gratuluji vám oběma k novému přírůstku do rodiny.

pregnancy-announcement-surprise-photoshoot-brianne-dow-19pregnancy-announcement-surprise-photoshoot-brianne-dow-20Brandon si přečetl nápis „You’re going to be a daddy ❤“ – tedy „Budeš táta ❤„. Očividně byl dojetím bez sebe, začal plakat a objímat svou milovanou manželku. Takovou krásnou reakci by si přála snad každá žena. 🙂 Nezbývá, než jim přát jen to nejlepší do života.

pregnancy-announcement-surprise-photoshoot-brianne-dow-43713C54200000578-3733632-image-a-5_1470856670861 pregnancy-announcement-surprise-photoshoot-brianne-dow-1pregnancy-announcement-surprise-photoshoot-brianne-dow-6 pregnancy-announcement-surprise-photoshoot-brianne-dow-7pregnancy-announcement-surprise-photoshoot-brianne-dow-21Se svou fotografkou by mohli vymyslet další pěkné focení jako třeba v článku Krásné i vtipné fotky žen před a po narození miminka. 🙂