Danny P. je česká, mladá firma zabývající se designem výrobků, které určitě potěší nejen vystylované džentlmeny a byznysmeny, ale i nadšence Apple produktů. Vytváří totiž tašky, kryty na Apple výrobky a peněženky s jedinečným vzhledem. Největší chloubou, a také důvodem proč společnost jako Danny P. vznikla, je peněženka, která obsáhne iPhone. Je to velmi elegantní způsob jak nosit své finance a iPhone vždy při sobě. Ovšem nevýhodou této peněženky je, že postrádá kapsičku na drobné, což by mohlo někomu vadit.

peněženka od Danny P. s kapsou pro iPhone 5

peněženka od Danny P. s kapsou pro iPhone 5

Zakladatelem firmy je Daniel Piterák, který přestože vystudoval IT obor, řídí módní značku. Obdivuje prý design produktů od společnosti Apple a chtěl tento zevnějšek vždy mít zachovalý a neporušený. Hledal tedy kryty, které by byly vhodné jak pro jeho MacBook tak pro iPhone. Našel však jen předražené plastové kryty, což se mu samozřejmě nelíbilo. Vzal tedy tento problém do vlastních rukou a našel dílnu v České Republice, kde na jeho výrobcích z italské kůže pracují zlaté, české ručičky. Tato kombinace dává dohromady unikátní dílo se značkou Danny P. Ovšem za tuto značku si také slušně připlatíte.

taška od Danny P.

taška od Danny P.

Například za koupi tašky dáte 489 amerických dolarů, což je při dnešním kurzu skoro 12 000 českých korun, ale tato taška vám vydží po celý život a přitom budete vypadat velmi elegantně a stylově. Nicméně se máme od této společnosti, která je se svými produkty na trhu necelé dva roky, na co tešit, neboť je jedna z mála, kdo chce dělat unikátní a kreativní výrobky.

kryt pro macbook air 13'' od Danny P.

kryt pro MacBook Air 13“ od Danny P.

v tomto obalu vám příjde kryt pro macbook air 13''

v tomto obalu vám přijde kryt pro MacBook Air 13“

jak vypadá taška od Danny P. ze vnitř

jak vypadá taška od Danny P. zevnitř

peneženka od Danny P. bez kapsy pro iPhone

peněženka od Danny P. bez kapsy pro iPhone

kryt od Danny P. pro macbook air 13'' v elegantní černé barvě

kryt od Danny P. pro MacBook Air 13“ v elegantní černé barvě