Když Rebeca Abrantesová připravovala plány na svou svatbu, uvědomila si jednu věc: nemá žádnou přítelkyni, se kterou by tuto událost mohla sdílet. Na univerzitě studuje obor Počítačové inženýrství, kde jsou v ročníku 60ti studentů jen čtyři dívky. Takže je pochopitelné, že má spíše více kamarádů opačného pohlaví.S nápadem přišla asi týden před svatbou, kdy na internetu nacházela velké množství fotografií nevěst se svým holčičím gangem. Všechny prý byly v šatech, smály se, pily šampaňské a plno dalšího, což Rebecu dost rozesmutnilo. Přece jen ona nic podobného udělat nemohla. ALE NAŠTĚSTÍ mě své milované bratříčky, kteří jí vždy kryjí záda. Dobrovolně a s nadšením se vrhli do focení v růžových županech, holení nohou, kosmetického hýčkání, zkoušení šatů a plno dalšího.

„Fotografování byla super zábava. Někdy jsme se tak smáli, že musel fotograf nějakou dobu počkat, až se zase uklidnímě a budeme moct pokračovat,“ dodává nadšeně Rebeca.

Fotografie pořídil Fernando Duque a rychlostí blesku se staly internetovou senzací. Co na ně říkáte?

bride-with-no-girl-friends-invites-her-bros-to-her-bridal-photoshoot-instead1-805x427 bride-with-no-girl-friends-invites-her-bros-to-her-bridal-photoshoot-instead2-805x427 bride-with-no-girl-friends-invites-her-bros-to-her-bridal-photoshoot-instead3-805x427 bride-with-no-girl-friends-invites-her-bros-to-her-bridal-photoshoot-instead4 bride-with-no-girl-friends-invites-her-bros-to-her-bridal-photoshoot-instead5-2 bride-with-no-girl-friends-invites-her-bros-to-her-bridal-photoshoot-instead6 bride-with-no-girl-friends-invites-her-bros-to-her-bridal-photoshoot-instead7-805x427 bride-with-no-girl-friends-invites-her-bros-to-her-bridal-photoshoot-instead8-805x427bride-with-no-girl-friends-invites-her-bros-to-her-bridal-photoshoot-instead9-805x427

zdroj