A cenu za nejlepší filmový plakát získává… chvíle napětí… váš nejvěrnější psí kamarád, třeba. Nevěříte? Tak věřte. Nebudeme si nic nalhávat, filmový svět je tvrdý a neuspěje v něm každý. Chce to mít tvrdé lokty, špetku talentu a hlavně dobrou fotografii. A o tu jde v tomto případě nejvíc. Protože ji stačí poslat na webovou stránku reedit.com a Your_Post_As_A_Movie vám ji změní na filmový plakát. Takže vám například z vašeho domácího mazlíčka vytvoří hrdinu akčního filmu. Fantazii se v tomto případě rozhodně meze nekladou.

Kreativní skupinka se tímto opravdu velmi baví. Z vaší obyčejné fotografie vytvoří neobyčejný filmový plakát, kterému nic nechybí – originální název filmu, trefný slogan nebo výčet jmen herců v hlavní roli. A ti jsou tedy opravdu hvězdní. Jediná vada na kráse na tom je to, že film asi nikdy nikdo nenatočí. Ale nezoufejte, není všem dnům konec. Třeba z vás jednou bude nástupce George Clooneyho, Julie Roberts nebo Brada Pitta. Zatím máte alespoň možnost o tom snít.

Tvořiví grafici vytváří originální filmové plakáty, které by se mohly rovnat i s některými, které zvou na reálné filmové trháky. Lidé posílají snímky z dovolených, ze zajímavých míst nebo domácích mazlíčků, svých známých a kamarádů. A některé stojí opravdu za to. Podívejte se na vybrané plakáty před a po proměně:

roman

Máte spíše rádi romantické, melancholické filmy? Tak tohle bude to pravé ořechové pro vás.

komedie

Ujíždíte na ztřeštěných komediích? Tahle parta se v nich vyžívá.

thriller

Bojíte se rádi u napínavých thrillerů? Tihle dva střeží zákon stůj co stůj.

titanic

Milujete film Titanic? Tak tady máme dvojku, kdo bude hrát hlavní roli?

doku

Jste milovníkem dokumentů? Tenhle o kachnách musíte zaručeně vidět.

hdhdhdh

A nemůže chybět ani pořádná slaďárna.

fat

Držíte dietu a hledáte motivační biják? Tenhle vás zaručeně přinutí shodit přebytečná kila.

bill

V hlavní roli Bill Murray a divoké kočky.

cernyhumor

A na konec troška černého humoru.