Organizace  Save The Children vytvořila silné video o pokračujícím násilí v Sýrii. Tato kampaň byla spuštěna začátkem roku. Autorem spotu Most Shocking Second A Day je britská kreativní agentura Don’t Panic. Krátké video z každého dne, může být skvělým a zábavným způsobem, jak zachytit a uchovat vzpomínky. Může nám však posloužit i k otevření očí. Podobné věci se bohužel dějí i v jiných koutech světa.

“ Jen proto, že se to neděje u nás, to neznamená, že se to neděje vůbec.“ Video  je krátké, ale dojem zanechá ještě dlouho po shlédnutí.

Most-Shocking-Second-a-Day-Video-feeldesain-011 Most-Shocking-Second-a-Day-Video-feeldesain-021 Most-Shocking-Second-a-Day-Video-feeldesain-031 Most-Shocking-Second-a-Day-Video-feeldesain-041 Most-Shocking-Second-a-Day-Video-feeldesain-051 Most-Shocking-Second-a-Day-Video-feeldesain-071

24 hodin od jeho vydání se video rozšířilo po celém světě, přičemž získalo přes 3 milióny shlédnutí. Organizace Save The Children’s vyzývá: darujte, sdílejte, pomozte nám s tím něco udělat.

Zdroj