Fotografka Jade Beall je velice nespokojená s tím, jak se ženy snaží maskovat svá těla po porodu. Vždyť přece o nic nejde. Není důvod být nespokojená.

V této sérii fotografií zachycuje Jade ženy v celé jejich kráse. Ano, jsou na nich tlusté, chudé, malé i velké, také mají rozdílnou etnickou skupinu, ale na tom nezáleží. Její fotografie mají dodat ženám sebevědomí a vrátit jim pocit, že jsou všechny jedinečné. Nic to nemůže změnit.

Na svých internetových stránkách Jade píše, že chce především povzbudit a inspirovat budoucí generace žen. Většina z nich je zbytečné nešťastná a nedokáže přijmout svoji skutečnou krásu.

postpartum-photography-mothers-after-pregnancy-beautiful-body-project-jade-beall-20 postpartum-photography-mothers-after-pregnancy-beautiful-body-project-jade-beall-8 postpartum-photography-mothers-after-pregnancy-beautiful-body-project-jade-beall-13 postpartum-photography-mothers-after-pregnancy-beautiful-body-project-jade-beall-3 postpartum-photography-mothers-after-pregnancy-beautiful-body-project-jade-beall-1 postpartum-photography-mothers-after-pregnancy-beautiful-body-project-jade-beall-2 postpartum-photography-mothers-after-pregnancy-beautiful-body-project-jade-beall-6 postpartum-photography-mothers-after-pregnancy-beautiful-body-project-jade-beall-4 postpartum-photography-mothers-after-pregnancy-beautiful-body-project-jade-beall-16 postpartum-photography-mothers-after-pregnancy-beautiful-body-project-jade-beall-14 postpartum-photography-mothers-after-pregnancy-beautiful-body-project-jade-beall-7 postpartum-photography-mothers-after-pregnancy-beautiful-body-project-jade-beall-5 postpartum-photography-mothers-after-pregnancy-beautiful-body-project-jade-beall-17 postpartum-photography-mothers-after-pregnancy-beautiful-body-project-jade-beall-15