Katerina Plotnikova je mladá umělecká fotografka pocházející z Moskvy. Její duchovní a magické fotografování přináší snímky zachycující zvířata, která pózují po boku lidí. Pro tuto sérii jí byly inspirací pohádky.

Neobvyklý výběr zvířat dělá její fotografie těžko uvěřitelnými. Zvířata vypadají jako by byla do fotografií přidána pomocí grafických programů, ovšem pravdou je, že jsou skutečná a živá. Samozřejmě je nenašla někde v lese, její divoké nápady se staly skutečností díky cvičeným zvířatům a samotným cvičitelům, kteří stáli poblíž.

surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-21 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-20 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-19 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-18 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-17 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-16 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-15 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-14 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-13 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-12 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-11 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-10 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-9 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-8 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-7 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-6 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-5 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-4 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-3 surreal-animal-human-portraits-katerina-plotnikova-1 


Zdroj