Merve Burma je mladý designer, který si založil studio v Istanbulu s názvem Grav Grav. Inspiraci našel ve dřevě. Specializuje se na tvorbu dřevěných tašek, batohů, peněženek a dalšího. Křížovým stehem do nich vyšívá složité detaily v podobě rostlin, ovoce nebo jiných forem živé přírody. Vznikají módní doplňky, které dokáží opravdu jedinečně oživit váš šatník. Který se vám líbí nejvíc?

Můžete ho následovat na Instagramu nebo Facebooku.„Ve svých vzorech se snažím spojit tradiční a moderní myšlenky, ale nechci se úplně rozejít se současnými módními formami. Podle mého názoru dokáže dřevo a kůže vytvořit perfektní souhru. Mají velkou harmonii! A také bych chtěl světu připomenout tradiční a mnohdy zbytečně opomíjený křížový steh, “ komentuje svou tvorbu sám autor.

grav-grav-design-1 grav-grav-design-2 grav-grav-design-3 grav-grav-design-4 grav-grav-design-5 grav-grav-design-6grav-grav-design-8 grav-grav-design-9 grav-grav-design-10 grav-grav-design-11 grav-grav-design-12 grav-grav-design-13 grav-grav-design-14 grav-grav-design-156-62