Možná vás občas mysl zavane do vzdálených světů, ve kterých se vyjevují i futuristické obrazy. Těžko lze odhadnout, jaká verze budoucnosti nastolí za pár let svůj řád, ale vsaďte boty, že různé vychytávky vzbuzující dojem toho, že dorazili z jiných časů, jsou k dostání i teď. Některé jsou určeny přímo pro naše domácí mazlíčky, kterým do života určitě dodají jakousi sci-fi příchuť.

Pojďte s námi vstoupit do světa nejnovějších vymožeností, jež můžete nabídnout svým chlupatým miláčkům.

1. Chytrá hračka stimulující mentální aktivitu psa

Barevně blikající touchpady vydávající zvuky, které pes používá k řešení hlavolamů. Pokud v úkolu uspěje, je následně odměněn. Dotykové plochy jsou speciálně vyvinuty, aby byli senzitivní na psí packy.

2. On-line kamera

Žijeme ve světě prošpikovaném internetem a být stále ‚na příjmu‘ je zcela normální a někdy i vyžadováno. Zlehčete díky těmto technologiím život i vašim zvířátkům. Minimalizujte jejich úzkost a samotu pomocí kamery, která vám dovolí propojit se s vaším kamarádem kdykoliv, kdy jste z domova pryč!

3. LED míček

Milujete noční procházky okořeněné svitem měsíce? Miluje je i váš pes a nikdy při venčení neodolá  hře s míčkem? Jestliže jste na všechny otázky odpověděli kladně, právě pro vás je určena tato hračka, jež byla obdařena LED žárovkami a neztratí se ani v té největší černotě.

4. iPad aplikace pro vaši kočičku

Domnívali jste se, že iPad mohou používat pouze lidské bytosti? Nenechte se touto iluzí ošálit a bez obav jej svěřte do ťapek své kočky. Byla pro ně vyvinuta i první aplikace Game for Pets, jež poskytne virtuální honbu za myší.

5. Laserová hračka

Další produkt určen zejména zástupcům kočičí říše. Vše je založeno na zcela bezpečném laserovém paprsku vystřelujícím na různá místa pokoje, což by mělo upoutat pozornost zvířete, jež by mělo začít paprsek chytat. A tím by měla odstartovat nevšední zábava!

6. Interaktivní nadhazovač míčků

Je váš pejsek nadšencem pro hru s míčkem, ale vy nemáte čas, a nebo nejste často doma? Vůbec nevadí. Stačí, když si pořídíte interaktivní nadhazovač míčků, který všechnu práci odvede za vás a stane se dalším dobrým přítelem vašeho čtyřnohého mazlíčka.