Ilustrátorka Maria Jose Da Luz mění podobizny dětí z fotografií v roztomilé kreslené postavičky.

Opět nádherná práce, která si zaslouží obdiv za originalitu. Maria totiž nashromáždila ze světa internetu fotografie různých dětí a díky své představivosti je proměnila v kreslené postavy. Doufám, že se tady Maria nezastaví a pokusí se třeba vytvořit nějaký příběh (pohádku), ve kterém by právě tyto děti mohly zaujmout svoji roli.

Pokud vás její tvorba zaujala a pomysleli jste na to, že by bylo pěkné, mít takovou podobiznu vlastních dětí, pak neváhejte a Mariu kontaktujte. Věřím, že bude jenom ráda!

children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz-21 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz13 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz-17 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz16 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz-19 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz-20 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz-18 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz-24 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz-111 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz-26 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz-101 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz-25 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz121 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz141 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz-23 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz151 children-photos-illustrations-maria-jose-da-luz-221

Zdroj