Na sociálních sítích můžete už několik dní najít obrovské množství fotografií z akce Coachella. Jedná se o 17. ročník světoznámého festivalu, který každoročně probíhá nedaleko kalifornského města Coachella Valley a je přehlídkou skvělých muzikantů, umělců a celebrit. Koneckonců je to také největší a nejvýdělečnější festival v Americe.

Lidé říkají: „Coachella is a happier place than Disneyland ever could be.“ Pojďme se tedy podívat, proč tomu tak je. Dostat se na takový festival není jednoduché, protože lístky stojí v přepočtu od 9500 – 21 500 Kč, což není žádná levná záležitost. Největším lákadlem letošního roku byla kapela Guns N‘ Roses, hudebník Calvin Harris a zpěvačka Sia. Zahrála ale i stovka dalších zajímavých umělců.

coachella-grounds

Festival je také přehlídkou outfitů a módní kolekce přímo pro tuto akci představují i světové firmy, jako například H&M. Tisíce návštěvníku se snaží sladit své oblečení a zazářit mezi hvězdami. Coachella je zkrátka jednou velkou módní přehlídkou! Co říkáš na tyhle oděvy?

Coachella2016Outfits

Všechna pódia, stany i umělecké instalace jsou postaveny na území pouště, kde teploty přes den přesahují i 40°C. Všichni se ale dobře baví, užívají si nekonečné množství hudby a společné zábavy. Oblíbenost tohoto festivalu dokazuje například i pravidelná účast Paris Hilton a dalších celebrit.

Coachella-2016-lineup

tucker-gumber-festival-guy-by-live-edit-labs

Tak co, zavítáš na další ročník i ty?