Tentokrát se fanouškem měsíce stal 23-letý Francouz Joseph Catté. Současně žije v Paříži, ačkoli jako dítě se hodně stěhoval, a studoval na jihu Francie ve městě Montpellier. Po maturitě před třemi lety začal vytvářet vizuální efekty pro kina, televizi a reklamy. Kromě toho produkuje krátká videa, a doufá, že se tento koníček jednoho dne stane jeho životním povoláním. Ostatně, většina jeho zájmů se točí kolem filmů.

Wasted-Night_17

Záběr z filmu „Wasted Night“

Cca před rokem pomocí programu Adobe Premiere Pro vytvořil úžasné video, nazvané „My Motherfunky Musical Mashup“ – tato práce trvala téměř tři měsíce a obsahuje ukázky z 10 Josephova nejoblíbenějších filmů. Nápad přišel zcela spontánně – hledal úryvek filmu „Zpívání v dešti“ na YouTube, zatímco poslouchal písničku od Black Eyed Peas a byl překvapen, jak se choreografie z filmu hodila k modernímu songu. Jako velký fanoušek muzikálů se jim takto rozhodl vzdát hold.

V současné době píše scénáře a produkuje krátké filmy. Zkouší různé žánry a snaží se posouvat své hranice o něco dál s každou prací. Již produkoval bláznivou komedii o prvním rande, krátký „krvák“, i video o šedesátých letech, a nově pracuje i na vážnějších nápadech. Na další jeho práce se můžete podívat zde.

„Chce-li někdo z vašich čtenářů začít produkovat videa a myslí si, že to nezvládne, můžu říct jen to, že strach z neznámého je taktéž součástí tvůrčího procesu. Soustřeďte se na práci a nelámejte si hlavu nad možnou reakcí publika. Jděte do toho a najděte si vlastní cestu!“- Joseph Catté