Nevěříte ve svou přirozenou krásu? Máte pocit, že nejste příliš dokonalá? Skutečné ženy nejsou vyžehlené a retušované jako z přední obálky módního časopisu. Pravá žena, ať už je to mladá dívka nebo zasloužilá matka v sobě nese skrytou osobitou krásu a výjimečnost. Každá z nás je nezaměnitelný originálGil Zamora to dokázal ve velice působivém sociálním experimentu. Zpodobnil 2 odlišné portréty několika žen. První portrét zhotovil přesně tak, jak ženy popsaly samy sebe. Druhý portrét nakreslil tak, jak mu ženu popsali druzí lidé. Zúčastněné Zamora sám uviděl až po dokončení přínosného projektu od Dove.

Díky portrétům které vytvořil, dokázal v ženách probudit sebelásku a vědomí své jedinečnosti!

Gil Zamora je nadaný forenzní umělec, který od roku 1995 spolupracoval s vyšetřovateli, jejichž investigativní metody jsou velice nápadité a moderní. Působil také jako kreslíř FBI pro sestavování portrétů stíhaných viníků, podezřelých a jejich následné identifikaci. Díky těmto zkušenostem dokáže Zamora zhotovit portrét, pouze dle popisu jednotlivých částí obličeje.

Podívejte se na dojemné video, kde uvidíte emotivní reakce vyobrazených krásek na výsledné různé portréty. Jsou v tom vážně veliké rozdíly!