Fanoušci Star Wars mě nikdy nepřestanou udivovat. Už jen z toho důvodu, jakou mají krásnou představivost, talent a smysl pro humor, když mají vzdát hold této legendární sáze.

Malajsijský fotograf, a samozřejmě vášnivý fanoušek Star Wars, Zahir Batin vytvořil miniaturní scény se stormtroopery předvádějícími dramatické scény na planetě Zemi. Vše vlastně začalo tím, že si Zahir koupil nový fotoaparát. Nejprve se snažil experimentovat s různými žánry fotografování a hledal tvůrčí úhly pohledu. Jak už to u fanoušků Star Wars bývá, netrvalo dlouho a nové fotografie se stormtroopery byly na světě.
mini-star-wars-scenes-zahir-batin-1 mini-star-wars-scenes-zahir-batin-4 mini-star-wars-scenes-zahir-batin-6 mini-star-wars-scenes-zahir-batin-7 mini-star-wars-scenes-zahir-batin-10 mini-star-wars-scenes-zahir-batin-12 mini-star-wars-scenes-zahir-batin-13 mini-star-wars-scenes-zahir-batin-15 mini-star-wars-scenes-zahir-batin-18 mini-star-wars-scenes-zahir-batin-19 mini-star-wars-scenes-zahir-batin-24 mini-star-wars-scenes-zahir-batin-25 mini-star-wars-scenes-zahir-batin-27 


Zdroj