Stejně jako v případě filmů podle počítačových předloh se pytel roztrhl i s filmy, které vychází z námětů kultovních pohádek, či animáků, takže pokud máte rádi pohádkové příběhy, nebo vás pobavily snímky jako Jeníček a Mařenka: lovci čarodějnic, Sněhurka a lovec, nebo Červená karkulka, čtěte s chutí a očekáváním dále. Chystá se totiž další disneyovka, která dle fotek, kterými se můžete pokochat níže, chystá kouzelné vizuální zpracování.Beauty and the Beast

Příběhu vyprávějícímu o mladé dívce šlechtického původu, provdané za zprvu děsivé monstrum, z něhož se po té vyklube citlivá, hodná bytost se ujal režisér Bill Condon, mající na svědomí velice kontroverzní sérii Stmívání, nebo kvalitou výrazněji lepší Dreamgirls, či drama Bohové a démoni. Mimochodem, do role oné krásky byla vsazena Emma Watson, kterou každý určitě pozná díky slavnému fantasy Harry Potter. A že jí tohle obsazení neuvěřitelně sluší? No posuďte sami.

1478299677Director/co-screenwriter Bill Condon on set with Belle (Emma Watson) in Disney's BEAUTY AND THE BEAST, a live-action adaptation of the studio's animated classic. The story and characters audiences know and love are brought to life in this stunning cinematic event...a celebration of one of the most beloved stories ever told.Gaston (Luke Evans) a handsome but arrogant brute, holds court in the village tavern in Disney's BEAUTY AND THE BEAST, directed by Bill Condon, a live-action adaptation of the studio's animated classic and a celebration of one of the most beloved stories ever told.In Disney's BEAUTY AND THE BEAST, a live-action adaptation of the studio's animated classic, Emma Watson stars as Belle and Kevin Kline is Maurice, Belle's father. The story and characters audiences know and love are brought to life in this stunning cinematic event...a celebration of one of the most beloved tales ever told.Emma Watson as Belle in Disney's BEAUTY AND THE BEAST, a live-action adaptation of the studio's classic animated film.The Beast (Dan Stevens) and Belle (Emma Watson) in the castle library in Disney's BEAUTY AND THE BEAST, a live-action adaptation of the studio's animated classic which is a celebration of one of the most beloved stories ever told.