Časy se mění, všechno jde kupředu a ani dětské pohádky nezůstávají pozadu. Už jsme si zvykli na pohádky plné internetu, mobilů a celkově vymožeností nové doby. Ale ty od Disneyho jsou tak nějak nedotknutelné, symbolem dětství většiny z nás, ale i tomu je nyní konec.

Nadaný a velmi kreativní chicagský umělec, Tim Shumate se rozhodl, že Disneyho holky prostě potřebují trošku oživit a dodat šmrnc, takže vytvořil sérii obrazů rebelujících princezen se stylovým tetováním a samozřejmě nesmí chybět v poslední době opět populární líčení ve stylu pin-up. Tato série zahrnuje například postavy jako je Popelka, Ariel, Sněhurka, Jasmine nebo třeba Belle a mnoho dalších.

Tim popustil uzdu své fantazii opravdu velmi na volno. Každé tetování jednotlivé princezny je tematické a vždy se vztahuje k pohádce, ze které princezna pochází. Takže například Popelka se neobejde bez stylové kérky dýně a hodin odbíjejících dvanáctou na rameni, Aladinovu Jasmine zase zdobí tygr přes půl zad a princezna Ariel je zkrášlena svým krabím kamarádem.