„Kde existuje dobro, pochopitelně musí existovat i zlo“. Mnozí jsme jistě obeznámeni se situací, která Sýrii postihla před pár lety. Bohužel čísla vyjadřující počet obětí, která neustále rostou, mají dopad především na děti. Válka v Sýrii má již na svědomí přes 11 000 dětí, které přišly o život. Některé děti byly dokonce popraveny a jiné mučeny, a to včetně nemluvňat.

Navíc… znepokojivý není pouze počet obětí, ale také způsob, jakým byly zabity.

Je potřeba tomuto krveprolití učinit přítrž a proto vznikají různé nadace a sbírky, které by jakkoliv pomohly situaci zlepšit. Některé děti totiž nebyly zabity náhodně. Čísla a způsoby, které zde uvádím jsou pouze přibližná… (cca. přes 100 dětí bylo před smrtí mučeno, nad 300 dětí bylo zastřeleno kulkou odstřelovače a nad 700 bylo popraveno bez řádného soudu).

Britům došla trpělivost a rozhodli se vytvořit kampaň na pomoc dětem v Sýrii.

Ve video kampani máte znázorněno v 90 sekundách, jak se vám, a hlavně dítěti, ze dne na den převrátí život. Jedná se o pohled malé holčičky – od šťastných narozenin, přes rok, kdy v její zemi naplno vypukla válka, až po další narozeniny, tolik odlišné od těch předcházejících.

Ať si to vyřeší dospělí, když už to musí být, ale DĚTI BY TRPĚT NEMĚLY !!!