Seznamte se s „Mayhem“, 4 roky starou holčičkou, která společně se svojí maminkou Angie, která ji právě dala již zmiňovanou přezdívku, vytváří kreativní a stylové šatičky.

Napodobují hvězdné šaty celebrit či známých modelek, ale inspirují se např. i Disney postavičkami. Vše vytváří převážně z papíru a různých doplňků (šátky, fólie, dárkový papír, alobal, barevné lepící pásky atd.).  Holky mají i spoustu vlastních návrhů, které také stojí za to a kde kdo by se jimi inspiroval. Angie říká, že Mayhem je aktivní součástí celého procesu tvorby a že její představivost  nemá konce. Mahyem získává nápady i z každodenních situací. Důkazem jsou třeba žraločí šaty, které vznikly po návštěvě akvária.

4-year-old-fashionbymayhem 4-year-old-girl-paper-dresses-2sisters-angie-mayhem-4 4-year-old-girl-paper-dresses-2sisters-angie-mayhem-44 4-year-old-mayhem-bravo-dress-designs 4-year-old-mayhem-first-design 4-year-old-mayhem-golden-globes 4-year-old-mayhem-hello-kitty 4-year-old-mayhem-chevron-dress 4-year-old-mayhem-jennifer-lawrence-dress 4-year-old-mayhem-making-paper-dresses 4-year-old-mayhem-marchesa 4-year-old-mayhem-paper-dress 4-year-old-mayhem-shark 4-year-old-mayhem-sochi-olympics 4-year-old-mayhem-taylor-swift 4-year-old-mayhem-vision-board 4-year-old-mayhem-white-outfit

zdroj