Bohužel na světě nežijí jen hodní a milí lidé, ale i mnoho zlosynů a neřádů. Malissa Sergent Lewis z Kentucky z USA má však naštěstí dobré srdce a byla ve správný čas na správném místě.

Minulý čtvrtek jela jako každé ráno svým autem do práce do školy. Po cestě viděla černý pytel, který ležel u silnice. Když ho však míjela, všimla si, že se pytel pohnul. Ne tím způsobem, jako by se do něj opřel vítr. Bohužel to spíš vypadalo, jakoby se uvnitř hýbalo něco živého.Přestože jela do práce se zpožděním, okamžitě zastavila a rozhodla se pytel otevřít. Byl zavázaný a ať už bylo uvnitř cokoliv, nemělo to šanci se dostat ven jen svými vlastními silami. Pytel tedy rozvázala a uvnitř našla nádherné černé štěně, které začalo radostí vrtět ocáskem.

moving-trash-bag-road-abandoned-dog-malissa-sergent-lewis-5Celou událost Malissa zdokumentovala a vložila na svůj facebookový profil, kam napsala: „Pokud je tohle tvoje štěně, tak mi dej vědět. Pokud jsi ten mizera, který ho dal do odpadkového pytle a odhodil ho u silnice… jsi sadistický blázen.😡“

moving-trash-bag-road-abandoned-dog-malissa-sergent-lewis-3Tento její status sdílelo přes 20 000 lidí a mnoho z nich je zhnuseno, jak někdo vůbec může udělat něco tak strašného.

Štěně vzala k veterináři, který potvrdil, že je po zdravotní stránce v pořádku. Vzhledem ke svému osudu dostal psíček jméno Hefty, v překladu tedy něco jako Silák.

moving-trash-bag-road-abandoned-dog-malissa-sergent-lewis-6

Malissa i její rodina si Heftyho oblíbili a jsou připraveni mu poskytnout láskyplný domov.

moving-trash-bag-road-abandoned-dog-malissa-sergent-lewis-1

A proto vás prosím – nebuďte lhostejní. Pokud byste někdy viděli u silnice nebo třeba někde v lese zavázaný pohybující se pytel, určitě hned zastavte a rozvažte ho. Můžete zachránit život a získat do života skvělého parťáka, který vám bude dělat radost. 🙂

A až budete nového kamaráda koupat ve vodě a mýt, možná bude vypadat podobně legračně jako psi ve článku 20 vtipných fotek – jak se psíčci změní po koupeli?