Úžasná rodinka – Lilly a Leon Mackie s jejich desetiměsíčním synkem Orsonem – vytváří zajímavé scénky z dobře známých filmů.

01

Star Wars

Lilly a Leon Mackie vytváří různé filmové scénky z domácího prostředí v hlavní roli s jejich synem Orsonem. Tento projekt chytře pojmenovali „Karton Box Office„. Tím chtějí říct, že veškeré scény jsou dílem tvůrčí domácnosti a jak už to tak bývá, dělají to hlavně pro svého malého synka, aby měl pokud možno co nejpříjemnější dětství, na které doufejme nezapomene. A že mají z čeho vybírat, protože filmů je dnes tolik, že je nelehko spočítáme.

Rodinka přichází přibližně každý týden s jinou scénkou z nějakého zajímavého filmu. Na rekvizity používají výhradně kancelářské krabice, kostýmy připravuje paní Mackie. V podstatě je vše tvořeno výhradně z věcí, co se „povalují“ doma. A jak je vidět, lidé je začínají mít rádi víc a víc. Na internetu se ukázali pár měsíců před koncem roku 2013 a jejich fan-club roste každý den.

Projekt pravidelně aktualizují na svých stránkách a na facebooku, kde se každým druhým týdnem vyskytuje nová zajímavá scénka.

Každopádně, názor na tuto veselou rodinku si udělejte sami…

02

Jaws (Čelisti)

03

Terminator

05

Castaway (Trosečník)

04

The Life Aquatic with Steve Zissou (Život pod vodou)

06

Apollo 13

07

The Good, the Bad, and the Ugly (Hodný, zlý a ošklivý)

08

Alien (Vetřelec)

09

Jurassic Park

10

Die Hard (Smrtonosná past)

11

Indiana Jones and the Temple of Doom (Chrám zkázy)

12

Home Alone (Sám doma)