Apríl už je dnes, a je hodně těch, kdo se k tomuto veselému dni nestihl řádně přichystat, aby napálil své kamarády nebo lidi z okolí. Pro ty, kdo všechno dělá na poslední chvíli, máme pár aprílových žertíků, které uděláte téměř bez přípravy a také nikomu neublížíte.

Pokud tyto nápady využijete, napište nám, zda se to povedlo a jak vaši přátelé reagovali 🙂

Žertík č. 1: falešné peníze

S tímto vtípkem snadno napálíte jednoho ze svých známých. Vytáhněte stokorunovou bankovku a ukažte ji známému se slovy: „V obchodě jsem dostal falešnou stovku. Vsadím se (o cokoliv), že ji od té pravé neodlišíš, sám jsem u srovnávání strávil půl dne.“ Dále sledujete, jak se váš kamarád pokouší najít nějaký rozdíl mezi „falešnými“ a pravými penězi. Na konci můžete kamarádovi prozradit, že to byl vtip, nebo si náležitě užít svou výhru.

Žertík č.2: prací prášek

Chystáte se někam, kde se nachází hodně lidí? Pokud máte doma prací prášek v krabici, tento vtípek je pro vás. Do prázdné krabice umístěte igelitový sáček (aby se zbytku prášku z krabice nedostaly, kam nemají), do něj nasypte cukr nebo sušené mléko, případně cokoli, co svým vzhledem připomíná prášek a je jedlé. Přijďte někam, kde je hodně lidí, a začněte tento „prášek“ lžící jíst z krabice.

Žertík č.3: nekonečná nit 

Pro tento aprílový vtípek budete potřebovat nit spolu s cívkou a jehlu. Cívku připevněte někde pod oblečením a konec niti pomocí jehly prostrčte skrz halenku nebo košili ven (stačí, aby „koukal“ malý kousek). Poproste někoho ze svých známých, aby vám nit z oblečení sundal (můžete si namočit ruce, aby taková prosba nevyvolala podezření). Sledujte, jak váš známý vytahuje dlouhatánskou nit, která nekončí.

Zdroj/Source