Firma Eumar vyrábí sanitární nábytek již 25 let. Za dobu své existence se stala uznávanou a luxusní značkou, která umí vyrábět designové kousky umyvadel inspirované třeba skládaným papírem s trefným názvem Origami. V jejich sortimentu však najdete klasická umyvadla i malá úsporná, která najdou v případě potřeby uplatnění v rohu koupelny.

Sídlo firmy leží v Estonsku v hlavním městě Tallin. Takřka 95% všech produktů Eumar vyváží do 12 států po celé Evropě, ale je o ně zájem i v zemích jako jsou Spojené státy americké, Indie, Japonsko i Spojené arabské emiráty.

Jejich výrobky najdete v interiérech nejrůznějších hotelů – např. Hilton Resort na Bahamách, South Bank Tower v Londýně nebo i Hotel Liberty v Praze. Díky množství tvarů a velikostí se některé výrobky dostaly na palubu obrovských zaoceánských lodí, kde se v kajutách cení každé ušetřené a volné místo.

Eumar_Consul-01

CONSUL

Produkty se dodávají v lesklé či matné variantě úprav. Jako kompozitní materiál výrobci používají umělý kámen, který je tvořen přírodními minerály a polyesterovou pryskyřicí. Díky tomu se dá použít do mnoha různých tvarů a velikostí a dokáže napodobit vzhled mramoru, žuly i kamene.

Mimo výše zmíněná místa lze sanitární vybavení Eumar vidět i na letištích, v kancelářských budovách, v obchodních centrech, v léčebných klinikách a lázních, kulturních a zábavních centrech i ve vzdělávacích a vládních institucích. A hádejte, jaká firma vybavila svým sanitárním nábytkem i kancelář estonského prezidenta.

Nutno podotknout, že majitelé Eumaru mají jistě smysl pro humor – jejich velikonoční i vánoční přání složená z vlastních typů umyvadel nepostrádají dávku kreativity a originality. Ostatně posuďte sami. 🙂

A co Vy – dáváte v koupelně přednost originálním kouskům nebo se raději držíte osvědčené klasiky?

Eumar_Axiom-1300mm_01

AXIOM

Eumar_Origami-600mm_05

ORIGAMI

Eumar_Vincent-1500mm_01

VINCENT

Eumar_OVO2_Washbasin_01

OVO2 WASHBASIN

Eumar_OVO2_Countertop_02

OVO2 COUNTERTOP

Eumar_Nancy-690mm_01

NANCY

Eumar_Chantilly-1000mm-01

CHANTILLY

Eumar_Carre-Flexi-01

CARRE FLEXI

marry christmas

Originální vánoční přání s dovětkem „Ať jsou tyto svátky naplněny skvělými a inovativními nápady“

happy easter

Veselé Velikonoce!